BLUETEAM FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BLUETEAM FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ

XTRAP ' A SON

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Trko hakkında bilinmeyenler (alıntıdır)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Trko hakkında bilinmeyenler (alıntıdır) Empty
MesajKonu: Trko hakkında bilinmeyenler (alıntıdır)   Trko hakkında bilinmeyenler (alıntıdır) Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 2:07 pm

2 gün önce trko'ya başladım ve oynayanların %90'ı çoğu şeyi bilmiyor bende dh üyesi olarak bunları açığa çıkarmak istiyorum:
town çekmek için normalden /town Oyunu kaydetmek için normalden/save(bunu yapmazsanız itemleriniz büyük ihtimalle silinir)yazın.
gm shop die bir yer var orda hıggle class itemler bulabilirsiniz (hepside +5 tir) para kasmak ise çok basit
2-3 worm kesin içinden kesin gold coins silver coin düşüyor onlarıda satınca üstünüze item alabiliyonuz(gm shop'dan silah alıabilirsiniz emc ve karus mekanından ise üstünüze gold shell dahil shell çitin alabilirsiniz)
piyasa çok ucuz +10 giga 3gb +10 iron impact 250m
ama wormlarda koxp çok fazla en fazlada mageler koxp kuruyor bitane worm çıkar çıkmaz 80 skilini ona atıyor(alan olanı)(metorda olabilir)
upgrade sistemine gelince zaten herşey gm shopda mevcut onları (zaten +5 hepside)alıyonuz busla +7'e kadar sorunsuz(ben hiç yakmadım heralde şansı %99'dur)geçiyor.+8'de ise %60(yaklaşık olarak tahmin yani)+9 ise %45 ihtimalle geçiyor +10'a ise %25
item yakmak için cravier gibi bi adı olan solucandan kesin worrmların sağında onların hepsinden +9 item düşüyor (işe yaramaz 1 coinse bile satamazsınız:D)onlardan toplayın yakmak için birebir
benden şimdilik bukadar aklıma geldikçe size bilgilerimi paylaşıcam
sizde sorun ben cevapplayayım
haa unutmadan bazı zamanlarda oyun kapalı oluyor bunuda söliyim
https://blueteam.editboard.com

Trko hakkında bilinmeyenler (alıntıdır)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-