BLUETEAM FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BLUETEAM FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ

XTRAP ' A SON

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MU GOD 1.04 VERİSON :s

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MU GOD 1.04 VERİSON :s Empty
MesajKonu: MU GOD 1.04 VERİSON :s   MU GOD 1.04 VERİSON :s Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 1:48 pm

Beyler mu gods yeni sürümün patentini alıp oyunu açtı

ben gelin derim www.mugods.com

BİLGİLER

oyunda en önemli şey paradır başta para ama dubulmak zordur dungeon a gidecek leveliniz oldugunda gidin bir süre sonra chaos düştüğünü göreceksiniz.Chaos u bir kere chaos düşünce sattiğinizda yolunuzu bulursunuz zaten.ben bir guildde açtim saten guilde girmek isteyenler msn versin konuşuruz... oyun çok kolay değil ama zevkli(zevkli değil derken res atmak çok zor deil ama set bulmak çok zor değil).En başlarda exc set bulamassiniz saten aslinda oyunda exc seti olan 10-15 kişi var.benim flaming setim var tabikide exc deil .oyunda luck i itemler onemli . Bless,soul,ve bc ds biletleri çok değerli

İTEM DEĞERLERİ

Bless= 70 kk

Soul=40 kk uzun süre almayan olursa 35 kk veya 30 kk ya satin

Chaos=2 kk bu fiyat sabittir daha aşşasina satmayin tabi bazi nooblar düşük fiyata satabilir

1.04 TEKİ YENİ ÖZELLİKLER

STORE:(tezgah açma) içine itemler koyup satişa bir para karşılıgında satmaya yarar(sadece paraya satabilirsiniz store de)

SlientRuisn adli bir harita:bu haritaya savaşmaya gitmiyorsunuz eğer bir katilseniz ve guard(kapi onundeki muhafizlar) lar tarafindan öldürülürseniz bu haritaya düşersiniz zindan gibidir eğer pk ligi silmesseniz orda kalırsınız.

Tamamini bende bilmiorum daha 2 gündür oynuorum oynadikça özelliklerini öğrenirsiniz

Dip Not:bildigim kadarıyla oyun serverinin ana pc si son sistem oyunda simdiye kadar hiç disconnet yemedim bazen lag oluor ama oda olsun artık bence çok güzel bir server herkeze şiddetle tavsiye ediyorum az da olsa ben türk kişilerle karsılaştım ama sizde girerseniz daha iyi olur guildime bekliorum

NOTT = OYNAYAN BEN DİİLİM BEN SADECE ÖZELLİKLERİNİ BELİRTME AMAÇLI AÇTIM BU KONUYU
https://blueteam.editboard.com

MU GOD 1.04 VERİSON :s
1 sayfadaki 1 sayfası