BLUETEAM FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BLUETEAM FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ

XTRAP ' A SON

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gunz

YazarMesaj
apple26
Admin
apple26

gunz Empty
MesajKonu: gunz   gunz Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 11:13 am

GUNZ ONLİNE

Bu forumu açtıkları için mod.lara çok tşk ediorum zamanı gelmişti artık,geç bile kalındı

OYUNUMUZ;

Online bir oyundur şu adresten üye olunur;
http://gunzonline.com/GunzWeb/LicenseAgreement.aspx

Sitedeki bu yerden indirmeyin;
http://gunzonline.com/downloads/GunzInternational_20060222.exe
Çünkü bozuk,onun yerine fileplanet'ten indirin siteye üye oldujtan sora indirebilirsiniz Fileplanet size downloadmaneger adlı bir program indirttecektir.Ordan direkt olarak yüklenir.Oyunu yükledikten sonra patchlar inecek bu %99'da kalıyor heyecan yapmaın 15 dk sora oyun yüklenmiş olacak id we şifrenizi girip serwerınızı seçin 6 tane serwer war ztn hangi serwerı seçerseniz seçin hep aynı lewel olcak yani;
örnek;
serwera 1'den girdiniz 4 lewel oldunuz serwer 3'dende girseniz 4 sünüzdür
Oyunun amacı Knight Online Silkroad Online gibi canawar kesip exp kazanmak deil,birbirinizi öldürüp exp kazanmak!!yani counter strike gibi birbirinizle sawaşmak!!
birkaç ss

Oyunda farklı ırklar yok hep insan ancak dier online oyunlardaki gibi birbirinizi öldürüp exp kazanmak, exp kazanarak lewel atlarsınız.Her lewel atlayışta exp sınırı yükselir.Adam öldürdükçe bounty(yanlış yazmış olabilirim)=para gelir.Bu parayla eşya alırsınız Ancak dier online oyunlardaki gibi int,mp,str,hp YOK!Bu oyunda "LEWEL"inize we paranıza göre eşya alırsınız!!!Bu bence güsel bişi Eşyalarımızı equipin yanındaki store'dan alırız.Burda itemlere we silahlara baktıımda en fasla lewel 50 ama 50 tammıdır bilmiorum dorusu.Birde oyunda clanlar war clan kurmak için en az lewel 10 olmanız gerekio yoksa kuramazsınız.Benim hayalim illaki lewel 10 üstü bir arkadaş wardır bu forumda!
"TuRKeY" adında clan kurması,oyunda çok az Türk war!!!Hatta ben sadece bir defa gördüm
"TuRKeY" adında clan kurup dünyaya gücümüzü göstermemiz.Herkes buraya lewelini we bir ss'sini koysun!

Ben 8'im buda ben;

Ve ayrıca aşağıdaki wideo bu oyunun ustaları göründe bişeler kapın
http://gunzonline.com/downloads/gunz_i.wmv

FİLEPLANNET'TEN İNDİRMEK İÇİN;

resimlerle anlattım anlarsınız heralde

bitti bu kdr işte

NOT:ALINTI DEİLDİR KENDİ ESERİM!
NOT2:OYUN GÜSEL,HERKES LAG WAR DİO BNM ADSL'İM 256 KB WE HİÇBİR SORUN OLMADI HERALDE O ÇOK ESKİDENDİ!!4 KİŞİLİĞE DE GİRİOM LAG OLMUO,16 KİŞİLİĞEDE
NOT3:ARADA BİR 3-5 GÜNLÜÜNE SERWERLAR KAPANIO
NOT4:EKLEMEDİĞİM,UNUTTUĞUM,WEYA SİZİN EKLEMEK İSTEDİİNİZ WARSA EKLİM
RİCA:LAN OLM DUWARDA YATAY YÜREYEMİOM ÖRETİN ŞUNU BANA

gunz
1 sayfadaki 1 sayfası